نمایش محتوا

 
حجت الاسلام و المسلمین دکتر ساداتی نژاد:
اربعین فقط گرامیداشت خاطره‌ای از گذشته نیست، بلکه چراغ راه امروز و فرداست.
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد، حجت الاسلام و المسلمین دکتر ساداتی نژاد مدیر مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی روز سه‌شنبه 16 مهرماه 98 در مصاحبه‌ای با محوریت فلسفه اربعین بیان کرد: اربعین و جایگاه عدد چهل در ادبیات دینی ما قابل تامل است و از قداست خاصی برخوردارست و دارای اسراری است که به حقیقت آن بطور کامل واقف نیستیم.
 چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
حجت الاسلام و المسلمین عیسی زاده:
هرجا که خلوص نیت و رضای الهی باشد توفیق هم حاصل می‌شود.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر عیسی‌زاده، معاون آموزشی و پژوهشی نهاد در دومین جلسه عمومی با همکاران مدیریت گروه‌های معارف اسلامی و پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی در قم با اشاره به حدیث شریف «كُلُكُّم راعٍ و كُلُكُّم مَسؤولٌ عَن رَعِيَتِهِ» گفت: این حدیث خطاب به کسانی است که در دیروز، امروز و آینده بر کرسی مسئولیت تکیه زده و می‌زنند.
 شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
حجت الاسلام و المسلمین عیسی زاده:
نگاه ما به نیروی انسانی به عنوان سرمایه‌ای مبتکر و ارزشمند است
معاون آموزشی پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: نگاه ما به نیروی انسانی به عنوان سرمایه‌ای مبتکر و ارزشمند است و نوع مدیریت در این معاونت مدیریت مشارکتی و مشورتی است.
 سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>

فرم های پرکاربرد مدیریت گروه های معارف اسلامی
احترامأ، به استحضار می‌رساند معاونت آموزشی و پژوهشی در راستای نظام فرهنگی جامعه دانشگاهی و براساس راهبرد های کلان نهاد جهت عینیت بخشی به مطالبات مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برای ارتقای سطح علمی و کیفی مدیران گروه‌های معارف اسلامی و اساتید این گروه در دانشگاه‌ها با عنایت به آغاز ترم جدید اقدام به تحلیل و بررسی برنامه درسی گروه‌های معارف نموده است.
 شنبه ٦ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
واقعه کربلا یکی از ایام‌الله و مأدوبه‌های الهی است
حجت الاسلام عیسی زاده:
واقعه کربلا یکی از ایام‌الله و مأدوبه‌های الهی است
معاون آموزشی پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: یکی از ایامی که از ایام‌الله و روزهای خدا شمرده شده است همین دهه محرم است. واقعه کربلا هم مأدوبه الهی برای خود شهدای کربلاست و هم مأدوبه الهی برای دیگران و آیندگان.
 شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
ایران مثبت 40
مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان تولید کرد :
ایران مثبت 40
این درس در 6 جلسه مهم ترین مسائل روز انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران را به صورت گفتگو محور، با حضور فعالان این عرصه بررسی می کند.
 چهارشنبه ٦ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
بایسته های محتوای مفید و مورد علاقه دانشجوی امروز از نگاه اساتید
 چهارشنبه ٦ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
بررسی مبانی فقهی ولایت فقیه
تازه های نشر معارف
بررسی مبانی فقهی ولایت فقیه
در این کتاب که نگارش درس‌های فقه آیت‌الله سید احمد خاتمی در بارة ولایت فقیه است، و در هشت فصل با532 صفحه سامان یافته به تبیین فقه‌الحکومه با این نگاه که مدل حکومت و کیفیت آن از نگاه دین چگونه است و ملک‌داری در عرصة فرهنگ و سیاست و اقتصاد باید چگونه باشد پرداخته شده است. تفاوت اساسی این بحث با مباحثی که در دانشگاه‌ها مطرح می‌شود این است که این کتاب به سبک فقه جواهری وارد مباحث شده و هیچ سخنی بی مدرک پذیرفته نیست و کاملاً به سبک سایر مباحث فقهی است.
 چهارشنبه ٦ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
غیرفعال شدن سامانه ثبت نام متقاضیان جدید و درخواست مصاحبه
اطلاعیه
غیرفعال شدن سامانه ثبت نام متقاضیان جدید و درخواست مصاحبه
به اطلاع متقاضیان ثبت نام صدور مجوز تدریس دروس معارف اسلامی و استادان دارای شماره پرونده که متقاضی مصاحبه علمی هستند میرساند، بدلیل تغییر زیرساخت نرم افزاری و بروزآوری خدمات آن ، سامانه های asatid.net و reg.asatid.net از اول مرداد سال جاری تا اطلاع بعدی از دسترس خارج میگردد
 دوشنبه ٧ مرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
رمان هفته
عمار حلب (شهید محمدحسین محمدخانی) اثر محمد علی جعفری
کتاب عمار حلب (شهید محمدحسین محمدخانی) اثری از محمد علی جعفری با همکاری محمد قاسمی پور می باشد که این کتاب از مجموعه کتاب های مدافع حرم با عنوان «عمار حلب» خاطراتی از گوشه های زندگی شهید محمدحسین محمدخانی را روایت می کند.
 يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

خدمات پرکاربرد

اطلاعیه ها

فرم های پرکاربرد ادارات