نمایش محتوا

 
نشست هم اندیشی مدیریت تامین محتوای دروس معارف اسلامی با مرکز تدوین محتوای جامعه المصطفی العالمیه
اولین نشست هم اندیشی مدیریت تامین محتوای دروس معارف اسلامی با مرکز تدوین محتوای جامعه المصطفی العالمیه برگزار شد.
روز چهارشنبه 9 مرداد ماه 98 ، اولین نشست هم اندیشی مدیریت تامین محتوای معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد با مرکز تدوین محتوای جامعه المصطفی العالمیه در محل این دانشگاه، جهت تبادل تجربیات و منابع آموزشی دانشجویان خارجی برگزار شد.
 چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
غیرفعال شدن سامانه ثبت نام متقاضیان جدید و درخواست مصاحبه
اطلاعیه
غیرفعال شدن سامانه ثبت نام متقاضیان جدید و درخواست مصاحبه
به اطلاع متقاضیان ثبت نام صدور مجوز تدریس دروس معارف اسلامی و استادان دارای شماره پرونده که متقاضی مصاحبه علمی هستند میرساند، بدلیل تغییر زیرساخت نرم افزاری و بروزآوری خدمات آن ، سامانه های asatid.net و reg.asatid.net از اول مرداد سال جاری تا اطلاع بعدی از دسترس خارج میگردد
 دوشنبه ٧ مرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
رمان هفته
عمار حلب (شهید محمدحسین محمدخانی) اثر محمد علی جعفری
کتاب عمار حلب (شهید محمدحسین محمدخانی) اثری از محمد علی جعفری با همکاری محمد قاسمی پور می باشد که این کتاب از مجموعه کتاب های مدافع حرم با عنوان «عمار حلب» خاطراتی از گوشه های زندگی شهید محمدحسین محمدخانی را روایت می کند.
 يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
دکتر امیر سیاهپوش مدرس معارف اسلامی
دکتر امیر سیاهپوش،مهم‌‌ترین ویژگی کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن را ، منظومه‌‌ای بودن و نظام‌واره حرف زدن مقام معظم رهبری عنوان نمودند
دکتر امیر سیاهپوش مدرس معارف اسلامی با تاکید بر تاثیر گذاری ویژه کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن گفتند : معتقدم نوع نگاه ایشان به ولایت خیلی خاص و روشنگر است. چرا که رویکردش اجتماعی است و ادبیات خاصی به کار می‌‌برد، حتما می‌‌شود استفاده‌‌های خاصی کرد.
 يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
اخلاق اوقات فراغت
تازه های نشر معارف
اخلاق اوقات فراغت
از آنجا که تا به حال با عنایت به پژوهش‌های انجام شده راجع به مفهوم واقعی اوقات فراغت و بایدها و نبایدهای اخلاقی آن بین اندیشمندان و نویسندگان تحقیق مستقلی انجام نشده و توافقی رخ نداده است و هر یک تعریفی ارائه نموده‌اند، نویسنده این کتاب بر آن شده تا با واکاوی تحلیلی متون دینی(قرآن و روایات) گزاره‌های مورد نظر را از منابع دینی استخراج و در پنج فصل طبقه بندی و تشریح و تحلیل نماید و به اقتضای ضرورت، بایسته‌ها و نبایسته‌های اخلاقی فراغت را شناسایی و تنظیم و تدوین کند.
 يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
انتقال ارزش‌ها به نسل جوان در قالب دروس معارف، فرصت ارزشمندی است که به برکت انقلاب اسلامی به‌دست آمد
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در نشست معاونین آموزشی و پژوهشی کمیته‌های استانی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها:
انتقال ارزش‌ها به نسل جوان در قالب دروس معارف، فرصت ارزشمندی است که به برکت انقلاب اسلامی به‌دست آمد
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: حساس‌ترین بخش جامعه که جوانان و دانشجویان هستند، در قالب واحدهای دروس معارف مخاطب ما قرار می‌گیرند تا بتوانیم محتوا و ارزش‌ها را به آنها منتقل کنیم و این فرصتی است که به برکت انقلاب اسلامی به‌ دست آمد و پیش از این چنین فرصتی در اختیار نبود.
 شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
یک مدیریت موفق زمانی حرکت رو به جلو دارد که همه اعضا را با خود همراه کند
حجت‌الاسلام عیسی‌زاده :
تربیت اسلامی در تراز انقلاب اسلامی راهبرد معاونت
یک مدیریت موفق زمانی حرکت رو به جلو دارد که همه اعضا را با خود همراه کند

معاون آموزشی پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: یک ساختار و مدیریت موفق وقتی حرکت موفق و رو به جلو دارد که همه اعضا و بدنه را با خود همراه کند.
 پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
زندگانی امام رضا علیه السلام
مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان منتشر کرد :
زندگانی امام رضا علیه السلام
این درس توسط حجت الاسلام اسکندری در 6 جلسه بیان گردیده استاد در ادامه سلسله مباحث تاریخ امامت، به زندگی امام کاظم (ع) می پردازند. پس از بررسی شخصیت عظیم و شیوه ی تربیتی امام (ع) به اوضاع سیاسی آن دوران پرداخته و زمانه ی امامت امام رضا (ع) را مورد بررسی قرار می دهد. مواجهه امام (ع) با شیعیان ایران و قیام علویان نیز از مسائل پرداخته شده در این درس است. در استاد در ادامه به زندگی امام جواد (ع) از ولادت تا شهادت ایشان پرداخته و برخی از تدابیر مهم و جایگاه عظیم علمی ایشان توضیح داده شده است.
 يکشنبه ٢٣ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
رمان هفته
روایت زندگی شهید مدافع حرم
کتاب «سربلند» روایتی است مستند داستانی از کودکی تا شهادت محسن حججی. این اثر قرار است مخاطب را با ابعاد مختلف شخصیتی شهید آشنا کند؛ ابعادی از زاویه دید خانواده، دوستان و همرزمان. همچنین گفتنی است این کتاب حاوی اسناد، تصاویر و دلنوشته های شهید حججی نیز می باشد.
 چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
کتاب کمک آموزشی
مثل شاخه های گیلاس از جمله کتابهایی است که برای تمام کردنش نباید عجله کرد باید ورق به ورق خواند و در زندگی روز مره خود عملیاتی‌اش کرد.
کتاب مثل شاخه های گیلاس تذکر اخلاقی را از مسیر بیان تمثیل و مثل جستجو می کند و چنان که از کوتاهی متن ها پیداست، مولف فرهیخته و خوش ذوق آن،با مخاطب پرمشغله‌ی امروز بسیار کوتاه و گزیده سخن می گوید.
 چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

خدمات پرکاربرد

اطلاعیه ها

فرم های پرکاربرد ادارات