ساختار مدیریت

سامانه ها

اخبار

 


شماره خبر :٥٤٦٢٢٨ 

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧    ا   ٠٩:٣٢
در کمیته معارف قزوین عنوان شد:
تعمیق آگاهی های معرفتی و سیاسی مهمترین هدف دروس معارف اسلامی
مدیر گروه‌های معارف اسلامی در کمیته معارف اسلامی استان زنجان تعمیق آگاهی های معرفتی و سیاسی را مهمترین هدف دروس معارف اسلامی دانست.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :


حجت الاسلام صفری: رشد بینش سیاسی و مقابله با افکار انحرافی مهمترین هدف دروس معارف اسلامی است

کمیته معارف اسلامی استان قزوین با حضور  حجت الاسلام صفری مدیر گروههای معارف اسلامی و اعضای کمیته معارف استان قزوین برگزار شد.

 

جلسه کمیته معارف اسلامی استان قزوین به همت حجت الاسلام فنایی معاون آموزشی پژوهشی استان قزوین بعد از ظهر سه‌شنبه 6/9/97 در دانشگاه علوم پزشکی قزوین و با حضور مدیران گروه معارف اسلامی استان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا حجت الاسلام مرتضوی ضمن تشکر از حضور مهمانان ستاد با برشمردن پاره‌ای از مشکلات استان ابراز امیدواری کردند این قبیل جلسات حداقل هر سال یکبار با حضور مسئولان ستاد برگزار شود.

در ادامه حجت الاسلام صفری مدیر گروه‌های معارف اسلامی با اشاره به تعداد واحدهای دروس معارف اسلامی نسبت به دروس دیگر، فرهیخته بودن مخاطبین و محتوای الهی و اسلامی آنها بر ظرفیت کمی و کیفی برجسته‌ به دست آمده تأکید کردند.

صفری در ادامه افزود: با ملاحظه اهداف نهاد، مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی متوجه می‌شویم که توسعه و تعمیق آگاهی‌ها، رشد بینش سیاسی و مقابله با ترویج عقاید و افکار انحرافی از امور مهمی هستند که دروس معارف اسلامی اثر مستقیم بر تحقق آنها دارد.

حجت الاسلام فنایی معاون آموزشی پژوهشی استان قزوین در ادامه به ایراد سخن پرداختند و ضمن برشمردن مشکلات اساتید و اعضای هیئت علمی گروه معارف اسلامی در جذب، ارتقاء و .... بر لزوم بکارگیری اساتیدی که بتوانند در میان دانشجویان تحول ایجاد کنند تأکید کرد.

در پایان جلسه کمیته معارف اسلامی استان قزوین؛ مدیران گروه معارف اسلامی استان به بیان مشکلات درون گروهی خود پرداختند و مدیر گروه‌های معارف اسلامی و رؤسای ادارات امور استانی و نظارت و ارزشیابی به سوالات پاسخ گفتند.

 


خروج
فرم های اختصاصی

خدمات پرکاربرد

اطلاعیه ها

فرم های پرکاربرد ادارات