ساختار مدیریت

سامانه ها

اخبار

 


شماره خبر :٥٤٥٣٣٥ 

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧    ا   ١٣:٠٨
کمیته معارف اسلامی استان زنجان برگزار شد
حجت الاسلام صفری : دروس معارف فرصتی مغتنم برای ارتباط با دانشجویان است
کمیته معارف اسلامی استان زنجان با حضور حجت الاسلام صفری مدیر گروههای معارف اسلامی معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد و حجت الاسلام شامی رئیس دفتر نهاد استان برگزار شد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : برگزاری کمیته معارف اسلامی استان زنجان

کمیته معارف اسلامی استان زنجان با  حضور حجت الاسلام صفری مدیر گروههای معارف اسلامی معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد و حجت الاسلام شامی رئیس دفتر نهاد استان برگزار شد.

جلسه کمیته معارف اسلامی استان زنجان به همت دکتر عباس مرادی معاون آموزشی پژوهشی استان زنجان صبح روز چهارشنبه در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان و با حضور مدیران گروه معارف اسلامی استان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا حجت الاسلام شامی ضمن تشکر از حضور مهمانان ستادی به بیان جایگاه خطیر اساتید گروه معارف اسلامی در اعتلای پرچم اسلام اشاره کردند و در ادامه با برشمردن پاره‌ای از مشکلات موجود استان ابراز امیدواری کردند که با تلاش همکاران ستاد این قبیل مشکلات مرتفع گردد.

در ادامه حجت الاسلام صفری مدیر گروه‌های معارف اسلامی با اشاره به بیان ظرفیت‌های مادی و معنوی گروه معارف اسلامی به نقش اساتید گروه معارف اسلامی پرداختند چرا که از طرفی منتصب به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری هستند و از طرفی با دین و آخرت دانشجویان سر و کار دارند.

صفری، در اختیار داشتن 16 واحد و حدود 10 درصد از کل دروسی که یک دانشجو باید در طول 4 سال بگذراند را فرصتی مغتنم  برای ارتباط با دانشجویان خواند و متذکر شد؛ اگر اشتباهی از استاد رشته‌های تخصصی سر بزند کسی او را سرزنش نمی‌کند اما کوچکترین اشتباه از استاد معارف اسلامی ممکن است ذهنیت دانشجو را درباره دین و انقلاب و نظام عوض کند.

دکتر عباس مرادی معاون آموزشی پژوهشی استان زنجان در ادامه جلسه به تحلیل برنامه درسی گروه‌های معارف اسلامی استان پرداخته، راهکارهای مدیریت مطلوب گروه معارف اسلامی استان را متذکر شدند.

در پایان جلسه کمیته معارف اسلامی استان زنجان؛ مدیران گروه معارف اسلامی استان به بیان مشکلات درون گروهی خود پرداختند و مدیر گروه‌های معارف اسلامی و رؤسای ادارات امور استانی و نظارت و ارزیابی به تعدادی از سوالات پاسخ گفتند.


خروج
فرم های اختصاصی

خدمات پرکاربرد

اطلاعیه ها

فرم های پرکاربرد ادارات