ساختار مدیریت

سامانه ها

اخبار

 


شماره خبر :٣٧٦٨٣٠ 

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٣    ا   ١٣:٥٩
قابل پذیرفته شدگان آزمون
ارسال مدارک و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون دهم
پذیرفته شدگان آزمون کتبی دوره دهم می بایست از یکشنبه اول تیرماه لغایت 15 مرداد نسبت به ارسال مدارک طبق دستورالعمل این خبر اقدام کنند.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون مدرسی معارف اسلامی نهاد رهبری

 

پذیرفته شدگان آزمون کتبی دوره دهم می توانند از یکشنبه اول تیرماه لغایت 15مرداد 1393 نسبت به ارسال مدارک طبق دستورالعمل ذیل اقدام کنند:

 

الف. نحوه ارسال مدارک و تشکیل پرونده:

- حجم فایلهای ارسالی باید کمتر از 200 کیلوبایت باشد. در غیر اینصورت فایل ارسال نخواهد شد.(برای آموزش کاهش حجم عکس اینجا کلیک کنید)

- در پایان مراحل، اگر ارسال مدارک و ثبت نام شما موفقیت آمیز باشد، پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن ارسال مدارک نمایش داده می شود. در این مرحله پیامکی برای شما ارسال نخواهد شد.

***

 

 

ب. پس از ارسال مدارک:

2. دریافت شماره پرونده

پس از ارسال موفق مدارک، 22 روز کاری پس از ارسال مدارک جهت دریافت شماره پرونده به سامانه جامع اساتید(asatid.net) مراجعه نموده و از منوی سمت راست، روی دریافت شماره پرونده کلیک نمایید.

لازم به ذکر است شماره پرونده آزمون کتبی با شماره پرونده پذیرشی که پس از ارسال مدارک تخصیص داده می شود، متفاوت است.

3. ثبت نام مصاحبه علمی

پس از دریافت شماره پرونده خود، با شماره پرونده و رمز عبور(کد ملی) وارد سامانه جامع اساتید شده و از بخش ثبت نام مصاحبه علمی نسبت به ثبت نام برای مصاحبه اقدام نمایید. زمان مصاحبه حدودا سه ماه پس از ثبت نام مصاحبه علمی در سامانه جامع است.(زمان مصاحبه دقیقا مشخص نیست و ممکن است کمتر و یا بیشتر از سه ماه پس از ثبت نام در مصاحبه باشد).جهت اطلاعات بیشتر در مورد تعیین زمان مصاحبه اینجا کلیک کنید.

 

***

پی نوشت(سوالات متداول) 

1. ارسال عکس پرسنلی در آخرین مرحله صورت می گیرد.

2. در صورتی که حکم استخدامی ندارید، مدرک دیگری را(مثلا تصویر پشت کارت ملی یا مدرک تحصیلی یا ...) به جای آن آپلود کنید

3. مدارک تحصیلی در مرحله سوم ارسال می شوند.

4. در پر کردن فیلدهایی نظیر آدرس از فاصله های(space) اضافه و یا خط تیره، underline و ... استفاده نکنید و ترجیحا از مرورگر به روز فایرفاکس استفاده نمایید.

5. جهت صدور مجوز موقت پس از ارسال مدارک، تشکیل پرونده و دریافت شماره پرونده پذیرشی، موسسات و دانشگاه های غیردولتی می بایست استعلام تدریس استاد را برای معاونت ارسال کنند.

***

جهت ارسال مدارک و تشکیل پرونده اینجا کلیک کنید

در صورتی که قصد دارید مدرک ارسالی را حذف کنید، پس از کلیک بر روی حذف، بلافاصله ذخیره را زده و مجددا روی گزینه مورد نظر کلیک و عکس جدید را آپلود کنید..

سامانه ارسال مدارک هیچ گونه مشکلی ندارد و پذیرفته شدگان آزمون می توانند نسبت به ارسال مدارک اقدام کنند.

انتهای پیام./

 

خروج
خدمات پرکاربرد

اطلاعیه ها

فرم های پرکاربرد ادارات