نمایش محتوا

 


شماره خبر :٢٣٢٣٨٠ 

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٢    ا   ١١:١٣
نتایج آزمون کتبی دوره نهم
پذیرفته شدگان آزمون کتبی دوره نهم نسبت به ثبت نام جهت مصاحبه و ارسال مدارک خود از طریق سایت اقدام کنند. جهت مشاهده کارنامه و ثبت نام در مصاحبه به ادامه خبر مراجعه نمایید...
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :


اعلام نتیجه آزمون کتبی متقاضیان تدریس دروس معارف اسلامی در دانشگاه‌ها

دوره نهم ـ 20/09/1392

به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون کتبی دوره نهم می رساند: با توجه به اینکه در این دوره از آزمون تشکیل پرونده پذیرشی و ثبت نام در مصاحبه  علمی از طریق سامانه جامع اساتید انجام می پذیرد به نکات زیر توجه فرمائید:

1.  تشکیل پرونده پذیرشی از تاریخ 28/09/1392  بصورت اینترنتی از طریق سایت asatid.org  ( یا سامانه جامع اساتید ) گزینه "تشکیل پرونده پذیرشی "انجام می پذیرد . لذا نیازی به ارسال پستی مدارک نمی باشد.

2.  دارا بودن کلیه شرایط ثبت نام که در دفترچه راهنمای پذیرش ثبت شده است الزامی می باشد.

3. با توجه به اینکه مدارک مورد نیاز از طریق سامانه جامع اساتید ارسال می گردد لذا کلیه پذیرفته شدگان در آزمون باید قبل از شروع ثبت نام نسبت به اسکن مدارک خود اقدام نمایند.

تبصره : پذیرفته شدگانی که در مدیریت امور اساتید پرونده پذیرشی دارند نیازی به اسکن مدارک و ثبت اطلاعات ندارند . این دسته از داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه جامع اساتید و ثبت عضویت در این سامانه نسبت به ادامه بررسی صلاحیتهای علمی خود اقدام نمایند.

4.  هر گونه نقص در مدارک ارسالی موجب راکد شدن پرونده شده از چرخ کاری خارج می گردد.

5. در صورتی که دارای مویداتی مثل سابقه ایثارگری ، حافظ قران و نهج البلاغه ، سابقه تدریس و تالیف مقالات علمی و کتاب و.... می باشید نسبت به تایید مدارک از طریق مراجع ذی صلاح و اسکن و ارسال آن از طریق سامانه اقدام نمایید.

یاد آور می شود

پذیرش شما منوط به دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش و آزمون کتبی می باشد . در صورتی که پذیرفته شدگان محترم شرایط مندرج در دفترچه را دارا نباشند پذیرش ایشان کان لم یکن تلقی شده و پرونده از چرخه کاری خارج می گردد.

همچنین آزمون کتبی صرفا یکی از مراحل پذیرش بوده و پس از تکمیل پرونده دارا بودن ویژگیهای استادی معارف اسلامی و نیز قبولی در مصاحبه های علمی و مراحل عمومی الزامی می باشد . لذا قبولی در آزمون هیچ گونه تعهدی برای این معاونت ایجاد نخواهد کرد.

- قبولی در آزمون کتبی منوط به احراز 60 درصد از امتیاز دروس اختصاصی و عمومی بصورت جداگانه می باشد.

 

جهت دریافت نتیجه آزمون کتبی دوره نهم  اینجا کلیک نمایید

 


خروج
خدمات پرکاربرد

اطلاعیه ها

فرم های پرکاربرد ادارات