شماره خبر : ٥٥٧٨٠٥ 

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٦ شهريور ١٣٩٨    ا   ٠٩:٢٠
حجت الاسلام و المسلمین نیکزاد عیسی‌زاده، در جمع همکاران:
در سرنوشت انسان های بزرگ شهادت نوشته شده است.
حجت الاسلام و المسلمین عیسی‌زاده معاون آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در خصوص خلوص و ولایت پذیری شهید سردار سلیمانی گفت: خداوند متعال هم در قرآن کریم، اجر و پاداش بزرگ اخلاص را و اینکه انسان این چنین خالصانه و با تمام وجود شخصیت، آبرو و دارایی خودش را برای مکتب قرآن و اهل بیت بگذارد، در نهایت همین شهادت در راه خودش می‌داند.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : در سرنوشت انسان های بزرگ شهادت نوشته شده است.

حجت الاسلام و المسلمین عیسی‌زاده، در جمع همکاران به نقل از مقام معظم رهبری گفت: خوشا به حال ایشان که به آرزویشان رسیدند.{در این حادثه} نه تنها ما بلکه جامعه اسلامی یک انسان بزرگ را از دست داد.

معاون آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها افزود: ویژگی بسیار برجسته‌ای که از شخصیت ایشان بیان می‌کنند، خلوص عجیب و ولایت پذیری ایشان بود که خداوند متعال هم در قرآن کریم، اجر و پاداش بزرگ  اخلاص را و این که انسان در بالاترین درجات دنیایی هیچ چیزی برای خودش نخواهد و این چنین خالصانه و با تمام وجود شخصیت، آبرو و دارایی خودش را برای مکتب قرآن و اهل بیت بگذارد، در نهایت همین شهادت در راه خودش می داند.

وی افزود: در سرنوشت انسان‌های بزرگ شهادت نوشته شده است... و از عنایات خداست که یک چهره مخلص و تاثیرگذار را در سطح جامعه بین الملل معرفی می‌کند و قطعاً  افرادی که سردار را هدف قرار گرفتند، به تعبیر امام سجاد(ع)  که خدا را شکر می‌کنیم دشمنان ما را از احمق ها قرار داد{حماقت کردند چرا که} موجی که ایجاد شده به فضل الهی و به قداست خون این شهید بزرگوار و شهید ابومهدی المهندس و همه آنهایی که در این راه به شهادت رسیدند انشاالله تومار همه متجاوزین را در هم خواهد پیچید و سردار بعد از شهادتشان هم جبهه مقاومت را انشاالله تا رسیدن به هدف نهایی پیش خواهند برد.

معاون آموزشی اظهار کرد: از دست دادن سردار سلیمانی خسارت بسیار بزرگی است برای ما و جامعه ما که محروم شدیم. اما ایشان اجر و مزدشان را گرفتند. بارها و بارها در معرض همین ترورها قرار گرفته بود اما خداوند او را  نگهداشت تا در این زمان و در این روز ایشان را در محضر و بارگاه خودش راه بدهد.

حجت الاسلام و المسلمین عیسی‌زاده در آخر افزود: خداوند انشاالله روح این شهید و مجاهد بزرگ شهید ابومهدی المهندس و شهدای حرم، شهدای دفاع مقدس و همه شهدایی که برای اعتلای پرچم قرآن و اهل بیت در سراسر دنیا جانشان را نثار کردند را با اولیا و انبیاء و سیدالشهدا(ع) محشور بفرماید و ما را مشمول شفاعت آن عزیزان قرار دهد.

 


خروج
خدمات پرکاربرد
پیوندها