نمایش محتوا

 


شماره خبر :٥٤٢٩٥٠ 

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧    ا   ١٠:٣١
مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان منتشر کرد:
نرم افزار موبایلی در مسیر عاشقی ویژه اربعین
مدیر آموزش‌های فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها از رونمایی نرم‌افزار تلفن همراه «در مسیر عاشقی» و ارائه درسی با همین عنوان، ویژه ایام اربعین حسینی خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : نرم افزار موبایلی در مسیر عاشقی

بازنشر

مدیر آموزش‌های فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها از ارائه نرم‌افزار تلفن همراه «در مسیر عاشقی» و ارائه درسی با همین عنوان، ویژه ایام اربعین حسینی در مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان خبر داد.

لینک دریافت نرم افزار

مشاهده درس در مسیرعاشقی

مرتضی فاضلی با بیان این مطلب تصریح کرد: همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی خیل عظیمی از جوانان انقلابی در کنار سایر مسلمانان خود را برای راهپیمایی عظیم حسینی آماده می‌کنند. در این بین دانشجویان انقلابی  و علاقه‌مند به ترویج آموزه‌های عزت آفرین مکتب سیدالشهدا (علیه السلام)  در این مراسم باشکوه پرچمدار هستند.

وی افزود: لذا آشنایی با برخی معارف مرتبط با زیارت اربعین تأثیر بسزایی در ارتقای معرفتی و همچنین آمادگی کامل آنها برای شرکت در این مراسم عظیم خواهد داشت. در این راستا مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان، اقدام به ارائه نرم‌افزار اندرویدی با محتوای معارف اربعین حسینی در راستای ارتقای سطح معرفتی جوانان  در ارتباط با پیاده‌روی اربعین کرده است.

وی در مورد بخش‌های ارائه شده در این نسخه اندرویدی افزود:‌ این نرم‌افزار اندرویدی شامل بخش‌هایی همچون «دانستنی‌های سفر»، «توصیه‌های اخلاقی» و «توصیه‌های بهداشتی» سفر اربعین است که با هدف آموزش علاقه‌مندان ارائه شده است.

فاضلی در مورد ضرورت ارائه محتوای سالم و مفید در قالب نرم‌افزاری گفت: امروزه بسیاری از جوانان وقت زیادی را از طریق گوشی‌های هوشمند در فضای مجازی سپری می‌کنند و ارائه محتوا و نرم‌افزارهای تلفن همراهی که بتواند در ارتقای سطح معرفتی و فرهنگی جوانان تاثیرگذار باشد، به یک نیاز فرهنگی و ضرورت محتوایی تبدیل شده است.

 


خروج
خدمات پرکاربرد

اطلاعیه ها

فرم های پرکاربرد ادارات