نمایش محتوا

 


شماره خبر :٥٥٨٩٤٥ 

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨    ا   ١٠:٤٧
حجت الاسلام و المسلمین عیسی زاده:
هرجا که خلوص نیت و رضای الهی باشد توفیق هم حاصل می‌شود.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر عیسی‌زاده، معاون آموزشی و پژوهشی نهاد در دومین جلسه عمومی با همکاران مدیریت گروه‌های معارف اسلامی و پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی در قم با اشاره به حدیث شریف «كُلُكُّم راعٍ و كُلُكُّم مَسؤولٌ عَن رَعِيَتِهِ» گفت: این حدیث خطاب به کسانی است که در دیروز، امروز و آینده بر کرسی مسئولیت تکیه زده و می‌زنند.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :

حجت الاسلام و المسلمین دکتر عیسی‌زاده، معاون آموزشی و پژوهشی نهاد در دومین جلسه عمومی با  همکاران مدیریت گروه‌های معارف اسلامی و پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی در قم با اشاره به حدیث شریف «كُلُكُّم راعٍ و كُلُكُّم مَسؤولٌ عَن رَعِيَتِهِ» گفت: این حدیث خطاب به کسانی است که در دیروز، امروز و آینده بر کرسی مسئولیت تکیه زده و می‌زنند.

وی افزود: یکی از مجموعه‌هایی که در بدنه معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد در این مسیر زحمات فراوانی را متقبل می‌شود، دوستان بزرگواری هستند که در مدیریت گروه‌ها و پژوهشگاه مشغول به تلاش هستند.

دکتر عیسی‌زاده با اشاره به تعبیر مقام معظم رهبری خطاب به  رئیس وقت نهاد، بیان کرد: نقش مهمی که ستاد می‌تواند برای صف و دانشگاه‌ها ایفا کند، این است که جریده کش صف باشد. و افزودند : هرجا که خلوص نیت و رضای الهی باشد توفیق هم حاصل می‌شود.

حجت الاسلام عیسی‌زاده در آخر ضمن اشاره به این موضوع که در گام سوم اقدامات قرار داریم از زحمات خالصانه همکاران قم تشکر کرده و به صحبت‌های آن‌ها، در فرصت مناسبی که اختصاص داده شد، توجه نمودند.

 


خروج
خدمات پرکاربرد

اطلاعیه ها

فرم های پرکاربرد ادارات