نمایش محتوا

 


شماره خبر :٥٥٨٨٥٢ 

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨    ا   ١٥:٤٢
حجت الاسلام و المسلمین عیسی زاده:
نگاه ما به نیروی انسانی به عنوان سرمایه‌ای مبتکر و ارزشمند است
معاون آموزشی پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: نگاه ما به نیروی انسانی به عنوان سرمایه‌ای مبتکر و ارزشمند است و نوع مدیریت در این معاونت مدیریت مشارکتی و مشورتی است.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :

حجت الاسلام و المسلمین دکتر عیسی زاده در دومین جلسه شورای مدیران با حضور رؤسای ادارات معاونت آموزشی و پژوهشی، با اشاره به بخشی از حکمت 403 نهج البلاغه بیان کرد: عامل ناکامی در راستای اهداف عبارتند از: 1- تفاوت و تعدد در اهداف، برنامه ها و کارها  2- عدم اولویت بندی بین مهم و غیرمهم (کسی که به غیر مهم اشتغال یافت مهم را ضایع کرده است)  3- فکر انسان توان دربرگیری همه امور را ندارد پس لازم است به امور مهم اختصاص یابد.

در این جلسه که با موضوع نوآوری در معاونت آموزشی و پژوهشی برگزار شد، آقای مهندس فاضلی مدیر مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان و مسئول واحد نوآوری معاونت، ضمن تشکر از رویکرد جدید معاون محترم در حسن اعتماد سپردن این مسئولیت خطیر و نیز شروع عملیاتی کار نوآوری و طرح آن در سطح نیروهای تصمیم ساز نهاد با اشاره به پیشینه موضوع به معرفی ساختار و برنامه‌ها پرداختند. سپس 10نفر از رؤسای ادارات نظرات خود را درباره نوآوری، الزامات، اقتضائات و موانع، بیان کردند.

در پایان حجت الاسلام عیسی‌زاده گفت: نگاه ما به نیروی انسانی به عنوان سرمایه‌ای مبتکر و ارزشمند است و نوع مدیریت در این معاونت مدیریت مشارکتی و مشورتی است، لذا رفع گرفتاری‌های همکاران در حد مقدورات به نحوی که نیروی انسانی بتواند با سکینه و آرامش نسبت به انجام وظایف اقدام کند را وظیفه خود می‌دانیم.

 

 

 


خروج
خدمات پرکاربرد

اطلاعیه ها

فرم های پرکاربرد ادارات