شماره خبر : ٥٥٥٦١٩ 

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٨    ا   ١٠:٤١
حجت‌الاسلام عیسی‌زاده :
راهبرد معاونت، دستیابی به تربیت دینی در تراز انقلاب اسلامی است
حجت الاسلام دکتر عیسی زاده گفت: فعالیت ها و برنامه های معاونت آموزشی پژوهشی در جهت دستیابی به تربیت دینی در تراز انقلاب اسلامی می‌باشد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : راهبرد معاونت، دستیابی به تربیت دینی در تراز انقلاب اسلامی است

حجت الاسلام دکتر عیسی زاده در همایش مدرسین متخب دوره‌های دانش افزایی گفت: راهبرد، فعالیت ها و برنامه های معاونت آموزشی پژوهشی در جهت دستیابی به تربیت دینی در تراز انقلاب اسلامی می‌باشد.

ایشان در ادامه سخنان خود به تبیین سیاست‌های کلی معاونت آموزشی و پژوهشی در جهت دستیابی به تربیت دینی در تراز انقلاب اسلامی پرداختند

حجت الاسلام  عیسی زاده در ادامه به چگونگی اثرگذاری موثر استادان اشاره نموده و تصریح کردند :  دوره‌های دانش افزایی فرصت مناسبی در جهت تربیت دینی استادان می باشد و خروجی این دوره ها اثر مستقیم در تربیت دانشجویان خواهد داشت.

وی تاکید کرد : راهبرد اصلی دوره‌های دانش افزایی تاکید بر تربیت عملی و آموزش عملی مفاهیم دینی می باشد.

معاون آموزشی و پژوهشی تصریح کرد : آموزش عملی مفاهیم دینی، روزآمدی موضوعات که متناسب با نیازهای فعلی دانشگاهیان و جامعه باشد می بایست از اولویت های این دوره ها باشد.

شایان ذکر است همایش مدرسین متخب دوره های دانش افزایی با حضور بیش از 40 نفر از مدرسین دوره های دانش افزایی و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رستمی و حجت الاسلام و المسلمین عیسی زاده در دانشگاه معارف اسلامی قم برگزار شد.


همایش مدرسین متخب دوره های دانش افزایی با حضور بیش از 40 نفر از مدرسین دوره های دانش افزایی و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رستمی و حجت الاسلام و المسلمین عیسی زاده در تاریخ 23/03/98 در دانشگاه معارف اسلامی قم برگزار شد.

 

 


خروج
خدمات پرکاربرد
پیوندها