نمایش محتوا

 


شماره خبر :٥٥٥٦١٧ 

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢٥ خرداد ١٣٩٨    ا   ١١:٠٩
حجت الاسلام رستمی در همایش مدرسین منتخب دوره‎های دانش افزایی:
آموزش مهارت‌های کاربردی و زندگی لازمه دانشگاه انسان ساز است
حجت الاسلام رستمی در همایش مدرسین منتخب دوره های دانش افزایی گفت: توجه به آموزش مهارت‌های کاربردی و مهارت‌های زندگی در تربیت استادان و دانشجویان لازمه دانشگاه انسان ساز می باشد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :  آموزش مهارت‌های کاربردی و زندگی لازمه دانشگاه انسان ساز

اهمیت دادن بیش از حد به تولید مقالات بدون توجه به رشد اجتماعی و سیاسی استادان مانعی جدی در پیشبرد دانشگاه تمدن ساز است.

حجت الاسلام  رستمی در همایش مدرسین منتخب دوره های دانش افزایی گفت: اهمیت دادن بیش از حد به تولید مقالات و رقابت‌های علمی بدون توجه به رشد اجتماعی و سیاسی استادان و دانشجویان، مانعی جدی در پیشبرد دانشگاه تمدن ساز است.

ایشان در بخشی دیگر از سخنان خود به تبیین منظومه فکری امام و رهبری در خصوص، نقش دانشگاه و استادان پرداختند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت توجه به رشد علمی گفت : توجه به آموزش مهارت‌های کاربردی و مهارت‌های زندگی در تربیت استادان و دانشجویان  لازمه دانشگاه انسان ساز می باشد.

  رییس نهاد تاکید کرد: اهمیت دادن بیش از حد به تولید مقالات و رقابت‌های علمی بدون توجه به رشد اجتماعی سیاسی استادان و دانشجویان، مانعی جدی در پیشبرد دانشگاه تمدن ساز است.

حجت الاسلام رستمی دوره های دانش افزایی را فرصت بی نظیر دانست که در اختیار دانشگاهیان است و گفت: این دوره ها، فارغ از فضای رقابت‌های علمی در خصوص موضوعات مهم اعتقادی اجتماعی و سیاسی باعث می شود اساتید، نقطه نظرات و نگاه‌های متفاوتی را که منجر به بینش درست می‌شود را نیز دریافت کنند.

رئیس نهاد با اشاره به این که جریان ساز بودن و پاسخگویی به سوالات دانشجویان از مطالبات مقام معظم رهبری از جامعه استادی است، خاطر نشان کرد : مبارزه با ارتجاع، التقاط و انحراف از دیگر مسئولیت‌های مهم استادان در تربیت دانشجوی کارآمد خواهد بود.

همایش مدرسین متخب دوره های دانش افزایی با حضور بیش از 40 نفر از مدرسین دوره های دانش افزایی و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رستمی و حجت الاسلام و المسلمین عیسی زاده در تاریخ 23/03/98 در دانشگاه معارف اسلامی قم برگزار شد.


خروج
خدمات پرکاربرد

اطلاعیه ها

فرم های پرکاربرد ادارات