نمایش محتوا

 


شماره خبر :٥٥١٦٧٢ 

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢١ فروردين ١٣٩٨    ا   ١٣:٢٤
حجت الاسلام قریشی
امت اسلامی آرام آرام در حال شکل گیری است
تروریستی خواندن سپاه، نشانگر عمق زوال عقل آمریکا
معاون آموزشی پژوهشی، با اشاره به تروریستی خواندن سپاه گفت : این برای ما افتخار است که کشوری مانند آمریکا که خود منشا تروریسم دولتی و ایجاد گروه های تروریستی در اقصی نقاط دنیاست این نسبت را به سپاه دهد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : امت اسلامی آرام آرام در حال شکل گیری است <br>تروریستی خواندن سپاه، نشانگر عمق زوال سپاه

حجت الاسلام قریشی با تبریک اعیاد شعبانیه عنوان کرد : این از مسک و راه اهل بیت بعد از 1400 سال پر از خیر و برکت می باشد و امید داریم برای همه همکاران، مردم و مسئولین کشور، سال جدید توام با کار و تلاش جهادی باشد.


وی تاکید کرد : خصلت  ماه شعبان با ولادت خاندان اهل بیت، سرور و شادی می باشد و امید که به برکت این ماه، مشکلات و رنج هایی که برای مردم عزیز در مناطق سیل زده رخ داده است هر چه سریع تر حل شود.

معاون آموزشی پژوهشی نهاد در ادامه سخنان، با اشاره به تروریستی خواندن سپاه گفت : این برای ما افتخار است که کشوری مانند آمریکا که خود منشا تروریسم دولتی و ایجاد گروه های تروریستی در اقصی نقاط دنیاست این نسبت را به سپاه دهد.
وی در ادامه افزود : در حالی شاهد این نسبت هستیم که سپاه در خط مقدم خدمت به مردم سیل زده هست و مردم مسئولیت پذیری و حضور به هنگام سپاه در مناطقی چون گلستان،لرستان، خوزستان و ... شاهد هستند.
حجت الاسلام قریشی تاکید کرد : این اقدامات سپاه نشانگر موج وحدت و یکدلی  در نظام جمهوری اسلامی می باشد و راه افتادن موج های حمایتی در فعالیت های اجتماعی، رسانه و شبکه های اجتماعی با هشتگ هایی چون من_هم_سپاهیم بیانگر این مهم می باشد.
وی تصریح نمود : این اقدام آمریکا، از تاثیرگذاری مجموعه انقلابی سپاه در درون و برون ایران اسلامی خبر می دهد.
معاون آموزشی و پژوهشی نهاد این چنین رفتارهایی را نشانه های افول آمریکا عنوان کرد و گفت : به فرموده رهبر انقلاب در تبیین مساله افول آمریکا، مشاهده چنین رفتارهایی بهترین نمونه می باشد. رفتارهای که نشانگر زوال عقل در مجموعه حاکمیت آمریکاست.
وی افزود : یک زمانی آمریکایی ها در این کشور همه کاره بودند. از شاه، نخست وزیر و ... را در دست خود داشتند ولی الان کار به جایی رسیده است که مجبورند نیروی نظامی ما را تحریم کنند و از کیلومترها دورتر  علیه ما بیانیه دهند.
حجت الاسلام قریشی گفت : با عنایت خداوند مجموعه سپاه، به شجره طوبی تبدیل شده است که ثمره های آن حزب الله، انصارالله، حشدالشعبی،حیدریون، فاطمیون و ... می باشند و این از توانمندی ماست که سطوح مقابله با جریان سلطه را این گونه گسترده کرده ایم.
این استاد دانشگاه در ادامه با اشاره به نمونه های دیگر نبودن عقلانیت در حاکمیت آمریکا، بخشیدن جولان به رژیم اشغالگر قدس، انتقال سفارت به قدس، تحریم هلال احمر و ... را نام برد و گفت : علاوه بر این اقدامات احمقانه، اکنون شکاف های عمیقی در جامعه آمریکا شکل گرفته است که نشان از اضمحلال آن خواهد بود.
حجت الاسلام قریشی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب، سال کنونی را سال گشایش دانست و گفت : اتفاقات کنونی و در شرف انجام، نشان از فتوحات جبهه مقاومت دارد و با این اقدامات آمریکا، دیگر کسی نمی تواند بگوید مسلمان هستم و شعار مرگ بر آمریکا سر نمی دهم.
ایشان در ادامه عنوان کرد : پدیده امت اسلامی آرام آرام در حال شکل گیری است و مرزهای اعتقادی و جغرافیایی در حال پرچیده شدن می باشد و دست قدرت الهی در حال نمایان شدن است.
وی تصریح کرد : نمی توان به شیطان ایمان داشت و از تعامل با وی سخن گفت. آمریکا امروز فرعون زمانه است که شعار انا ربکم الاعلی سر می دهد و دیرباورترین افراد هم فهمیده اند که آنها قابل اعتماد نیستند.
ایشان با اشاره به مصائب اخیر کشور گفت : هموطنان ما در قضایای اخیر مصائی و سختی های سنگینی را متحمل شده اند اما این بشارت وجود دارد که طبق آیه قرآن "ان مع العسر یسری" سنت الهی بر این است که پس از هر سختی آسانی خواهد بود.
معاون آموزشی پژوهشی نهاد تصریح کرد : طبق سنن الهی برای تربیت جامعه لازم است آزمایش و آزمون هایی گذرانده شود تا پس از آن خیر و برکت نازل شود که برای نمونه از برکات سختی های اخیر، بالا رفتن ذخایر آبی سد ها و آبگیری دریاچه ارومیه بود که تهدید نمکی شدن مناطق کشاورزی استان اطراف را به فرصت تبدیل کرد.


خروج
خدمات پرکاربرد

اطلاعیه ها

فرم های پرکاربرد ادارات