نمایش محتوا

 


شماره خبر :٥٥٧٤٣٠ 

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨    ا   ١٠:١٦
در نشست مشترک با دانشگاه جامعه المصطفی عنوان شد:
ضرورت تغییر در محتوا و روش ارائه دروس معارف به دانشجویان خارجی
روز چهارشنبه 9 مرداد ماه 98 ، اولین نشست هم اندیشی مدیریت تامین محتوای معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد با مرکز تدوین محتوای جامعه المصطفی العالمیه در محل این دانشگاه، جهت تبادل تجربیات و منابع آموزشی دانشجویان خارجی برگزار شد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : ضرورت تغییر در محتوا و روش های ارائه دروس معارف به دانشجویان خارجی

   اولین نشست هم اندیشی مدیریت تامین محتوای دروس معارف اسلامی معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد با مرکز تدوین محتوای جامعه المصطفی العالمیه روز چهارشنبه 9 مرداد ماه سال جاری در محل این دانشگاه در قم، جهت بررسی تبادل تجربیات و منابع آموزشی و راهکارهای تعامل هر چه بیشتر هر دو مجموعه در خصوص تولید تولید محتوای مناسب دانشجویان خارجی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین رکوفیان در این نشست به تشریح وضعیت آموزشی دانشجویان خارجی مقیم ایران و دروس الزامی معارف اسلامی این دانشجویان پرداختند و عنوان کردند: متون موجود معارف اسلامی که به دانشجویان خارجی تدریس می شوند همان درس های فعلی معارف می باشند که حتما می بایست به روز شده تا کارآمدی و اثربخشی مضاعف داشته باشتند.

وی در ادامه نسبت به ضرورت تغییر در محتوا و روش های ارائه این دروس، نکاتی را ایراد کرد. 

حجت الاسلام رضایی مدیر مرکز تامین محتوای جامعه المصطفی به بیان نقطه نظرات و نیز متون و محتوای تولیدی این دانشگاه پرداختند. 

همچنین مرکز تامین محتوای جامعه المصطفی از آمادگی دانشگاه برای ارائه خدمات به دانشجویان خارجی معرفی شده از طرف نهاد خبر داد.

در این نشست تاکید شد ارتباط هر دو مرکز بصورت پیوسته و مستمر ادامه داشته باشد و در جلسات بعدی ، برخی محتواهای تولیدی جامعه المصطفی با همکاری نشر معارف چاپ و نشر شود.

 


خروج
خدمات پرکاربرد

اطلاعیه ها

فرم های پرکاربرد ادارات