نمایش محتوا

 


شماره خبر :٥٤٧٧٩٦ 

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٨ دی ١٣٩٧    ا   ١٧:٥٠
از سوی دانشگاه معارف اعلام شد:
تاریخ و زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان اولیه دکتری ۱۳۹۷
تاریخ و زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان اولیه آزمون ورودی دکتری اختصاصی ۱۳۹۷ از سوی دانشگاه معارف اعلام شد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :

تاریخ و زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان اولیه آزمون ورودی دکتری اختصاصی ۱۳۹۷ از سوی دانشگاه معارف اعلام شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، تاریخ و زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان اولیه آزمون ورودی دکتری اختصاصی ۱۳۹۷ از سوی دانشگاه معارف اعلام شد. طبق اخبار اعلام شده از دانشگاه معارف مصاحبه علمی کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون ورودی دکتری اختصاصی ۱۳۹۷ طبق جداول ذیل در این دانشگاه برگزار خواهد شد:

کلیه داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول باید طبق برنامه زمان‌بندی شده در محل دانشگاه به شرح بند۷ (بخش تذکرات مهم)، برای انجام مصاحبه حاضر شوند. بدیهی است عدم حضور در زمان اعلام شده به منزله انصراف از آزمون تلقی خواهد شد. همانطور که قبلا به اطلاع رسیده بود، این مصاحبه، تخصصی و علمی بوده و در حیطه رشته و گرایش مربوطه و در حد کلیه کتب مرجع و اصلی می‌باشد و محدود به منبع خاصی نیست.

لازم به ذکر است کلیه قبول شدگان مرحله اول گرایش مبانی نظری اسلام، می‌بایست علاوه بر حضور در تاریخ و ساعت تعیین شده در جدول زمانبندی، در روز جمعه ۳۰ آذر ۹۷ از ساعت ۸ تا ۱۱ صبح نیز جهت مصاحبه مدیر گروه در دانشگاه حاضر باشند. عدم حضور در تاریخ و ساعات ذکر شده، به منزله کسب نمره صفر در این مصاحبه می‌باشد و هیچ گونه اعتراضی نیز وارد نخواهد بود.

مصاحبه علمی برای قبول شدگان مرحله اول گرایش «انقلاب اسلامی“ طبق جدول زمان‌بندی ذیل، در روز جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ انجام شد.

مصاحبه علمی برای قبول شدگان مرحله اول گرایش «تاریخ و تمدن اسلامی“ طبق جدول زمان‌بندی ذیل، در روز شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ انجام شد.

مصاحبه علمی برای قبول شدگان مرحله اول گرایش «اخلاق اسلامی“ طبق جدول زمان‌بندی ذیل، در روز چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ انجام می‌شود.

مصاحبه علمی برای قبول شدگان مرحله اول گرایش «قرآن و متون اسلامی“ طبق جدول زمان‌بندی ذیل، در روز پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ انجام می‌شود.

مدارک لازم در روز مصاحبه:
– داوطلبانی که عکس، اصل فیش واریزی، مدارک مربوط به استفاده از سهمیه و یا فرم تعهد تحویل مدارک ناقص را تحویل نداده‌اند، ملزم به ارائه آن‌ها در روز مصاحبه خواهند بود. در غیر اینصورت، حق شرکت در مصاحبه را نداشته و از آزمون حذف خواهند شد و هیچ اعتراضی وارد نخواهد بود.

– تحویل رزومه کامل فعالیت‌های علمی، تحقیقی، پژوهشی، اجرایی، تبلیغی و ارائه مدارک مربوط به آنها در زمان برگزاری مصاحبه (دریافت فرم رزومه).

– کلیه داوطلبان می‌بایست یک نسخه از پایان‌نامه کارشناسی ارشد و یا سطح ۳ را برای روز مصاحبه همراه خود بیاورند.

توجه: هر کدام ازفعالیت‌های علمی، پژوهشی و آموزشی (کتاب، مقاله، تدریس، کنفرانس، مدرک زبان و…)، اجرایی، تبلیغی و فرهنگی داوطلبان و همچنین نمره پایان‌نامه و معدل دوره کارشناسی و دوره کارشناسی ارشد، دارای امتیاز مربوط به خود در مصاحبه است و تنها در صورتی این امتیازات محاسبه می‌شود که فرد، در روز مصاحبه، مدارک مورد نظر را به‌صورت کاملاً مستند ارائه کند؛ صرف نوشتن در فرم سوابق و رزومه و یا اعلام شفاهی و موکول کردن ارائه مدارک به روزهای بعد از مصاحبه، امتیازی را برای داوطلب به همراه نخواهد داشت و هیچ اعتراضی در این موضوع وارد نخواهد بود.

تذکرات مهم:
- داوطلبانی که مدارک اعلام شده جهت ثبت‌نام در مصاحبه را در تاریخ مقرر تحویل نداده‌اند، حق شرکت در مصاحبه را نخواهند داشت. لازم به ذکر است افرادی که مدارک را به‌طور ناقص ارائه کرده‌اند، مصاحبه شان منوط به کامل کردن مدارک در روز مصاحبه است.

- زمان‌های اعلام شده برای مصاحبه، قطعی بوده و عدم حضور در زمان اعلام شده، به منزله انصراف از آزمون تلقی خواهد شد و هیچ اعتراضی وارد نخواهد بود.

- با توجه به اینکه زمان‌بندی اعلام شده تقریبی است، لطفا یک ساعت قبل و بعد از زمان اعلام شده را جهت مصاحبه خود، برنامه‌ریزی کنید.

- داوطلب می‌بایست پانزده دقیقه قبل از زمان مصاحبه علمی، برای انجام امور مقدماتی از جمله تحویل دادن فرم رزومه و… در محل مصاحبه حضور داشته باشد.


خروج
خدمات پرکاربرد

اطلاعیه ها

فرم های پرکاربرد ادارات