نمایش محتوا

 


شماره خبر :٥٣٦٣٣٢ 

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٦    ا   ١٤:٠٢
اصول هفتگانه امام خمینی(ره) و اسلام، مردم و ولایت از دیدگاه امام خمینی(ره)
همزمان با فرا رسیدن سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان اقدام به ارائه دو درس با عنوان اصول هفتگانه امام خمینی(ره) و اسلام، مردم و ولایت از دیدگاه امام خمینی(ره) نمود.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :  اصول هفتگانه امام خمینی(ره) و اسلام، مردم و ولایت از دیدگاه امام خمینی(ره)

همزمان با فرا رسیدن سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان اقدام به ارائه دو درس با عنوان اصول هفتگانه امام خمینی(ره) و اسلام، مردم و ولایت از دیدگاه امام خمینی(ره)  نمود.
این دو درس با هدف ارتقای سطح بینش فرهنگی و معرفتی دانشجویان، استادان و کارمندان نسبت به اندیشه های امام خمینی(ره) در این مرکز ارائه گردیده است.

در  درس اصول 7گانه امام خمینی (ره) مخاطبان در 5 جلسه با اصول سیاست های امام راحل آشنا می گردند. مقام معظم رهبری در این درس با برشمردن 7 اصل از اصول حرکت امام خمینی (ره)، مسیر حرکتی آن بزرگوار را تبیین می فرمایند.
مخاطبان در درس اسلام، مردم و ولایت از دیدگاه امام خمینی(ره) با تفاوتهای اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی، نقش مردم در حاکمیت اسلام، و همینطور از منظر امام خمینی (ره) با ولایت فقیه و دفاع مقدس آشنا خواهند شد. این درس توسط دکتر اسدی ارائه گردیده است.


خروج
خدمات پرکاربرد

اطلاعیه ها

فرم های پرکاربرد ادارات