حجت الاسلام دکتر عیسی‌زاده:

در انجام وظايف اداری دخالت نيت و رضايت الهی، ارزشمند و بسيار مؤثر است.

 

 

حجت الاسلام دکتر عيسي‌زاده معاون آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در جلسه با مدیریت امور استادان گفت: از ويژگي­‌هاي كار در ستاد صبوري، دوستي و سعه صدر است. وجود دوستان متدين، صبور و دارای روحيه ولايي نعمت بزرگي است كه از آن برخورداريم.

وی با اشاره به انعکاس رويكرد نهاد در رفتار همکاران افزود: ما يك مجموعه اداري محض نيستيم چه آنكه اداري شدن محض رهزن اهداف خواهد بود لذا در انجام وظايف اداري دخالت نيت و رضايت الهي، ارزشمند و بسيار مؤثر است. پس رويكرد نهاد بايد در تك تك رفتار و كنش‌هاي همكاران نمود داشته باشد چون انتظار از مجموعه نهاد به گونه‌­ي ديگري است و براي مخاطبان درس آموز است.

معاون آموزشی ادامه داد: حركت در مجموعه­ نهاد بايد حركتي تربيتي و سازنده و بنا گذار سنت حسنه‌­اي باشد كه در اقصي نقاط جامعه هدف تاثيرگذار است. از لازمه ارتقاء امور، برقراري رعايت نظم در هر مجموعه و جديت در انجام آن‌ها است. البته ما نسبت به حساسيت كار واقفيم و همين مطلب بيانگر حساسيت ماموريت دوستان است.

وی افزود: فعاليت‌ها و خدمات چه به لحاظ تكنيكال و چه محتوا نياز به بروزرساني دارند و دخالت دادن فكر و ایده جديد در امور هم مهم است. همچنین جذب فعال بسيار مهم و به نوعی باقيات صالحات است.

حجت الاسلام عيسي‌زاده در آخر با اشاره به برنامه‌های جدید تصریح کرد: تاكيد و توصيه من اين است كه علاوه بر فعاليت‌هاي روتين، برنامه‌­هاي جديد و بديع دنبال و يا حداقل نسبت به تغيير شيوه­‌ها اقدام شود.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *