مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان

درس مجازی «تکنیک‌های عملیات روانی و نبرد رسانه‌ای»

 تکنیک‌های عملیات روانی و نبرد رسانه‌ای

جدیدترین بسته آموزشی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان که درحوزه جنگ نرم تولید شده است، با عنوان تکنیک‌های عملیات روانی و نبرد رسانه‌ای ویژه فعالان فرهنگی سیاسی دانشگاه‌ها و اعضای تشکل‌های دانشجویی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد، مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، از جدیدترین درس مجازی خود رونمایی کرد.

این درس با تدریس دکتر حسن عباسی در ۴ جلسه و به مدت ۸۰ دقیقه و با محوریت موضوعات مختلفی چون ماهیت عملیات روانی، دکترین دفاع متقارن و نامتقارن و استراتژی‌ها و تاکتیک‌های عملیات روانی جریان رسانه‌ای نظام سلطه همراه می‌باشد.

دانشجویان و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان به آدرس ec.nahad.ir به مطالعه و گذراندن سرفصل‌های آموزشی این درس و بیش از ۲۵۰ درس مجازی دیگر در عناوین و موضوعات متنوع و جدید بپردازند.

گفتنی ا‌ست مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان یکی از بزرگ‌ترین مراکز آموزش مجازی کشور است که در چهار حوزه هنر و رسانه، معارف و علوم قرآنی، فرهنگ و سیاست و مهارت‌های عمومی تولیدات آموزشی خود را به دانشجویان و استادان دانشگاه ارائه می دهد.

 

 

 

بخش هایی از این درس را اینجا ببینید.

کلمات کلیدی